Folia STRETCH

Folia stretch jest najbardziej popularnym materiałem opakowaniowym na świecie. Jest używana do owijania oraz zabezpieczania ładunków. Ma właściwości rozciągające, dzięki temu staje się bardziej wydajnym materiałem opakowaniowym od innych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą szczegółową.

Folia Stretch Ręczna

Folia stretch ręczna służy do zabezpieczania ładunków paletowych, jak i ładunków kartonowych. Stabilizuje transportowany towar, chroni przed kurzem, wilgocią. Ręczna folia stretch produkowana jest w różnych grubościach, szerokościach, nawojach. Grubość folii dobierana jest odpowiednio do ciężaru zabezpieczanego towaru.

FOLIA WYSTĘPUJE RÓWNIEŻ W KOLORZE.

Parametry techniczne folii

Folia Stretch Maszynowa

Folia stretch maszynowa używana głównie przy zmechanizowanym owijaniu palet, towarów o dużych gabarytach. Folie stretch maszynowe występują w wersji STANDARD oraz wstepnie rozciągniętej – POWER. Przy owijaniu zarówno dużych, jak i małych palet, ten system pakowania skraca czas i ułatwia zabezpieczenie ładunku.

FOLIA WYSTĘPUJE RÓWNIEŻ W KOLORZE.

Parametry techniczne folii

Folia Stretch Jumbo

Folia stretch jumbo jest przeznaczona do dalszego przetwarzania tzn. konfekcjonowania na folię stretch ręczną lub maszynową.

FOLIA WYSTĘPUJE RÓWNIEŻ W KOLORZE.

Parametry techniczne folii

Folia do Sianokiszonki

Folia do sianokiszonek służy do efektywnego pakowania. Tworzy ona warstwę ochronną, która zabezpiecza towar przez promieniami UV, wpływem wysokich i niskich temperatur, a także dostępem powietrza. Towar zapakowany w tą folię, utrzymuje naturalne właściwości przez długi czas.

Zadzwoń do nas


693 703 876

Copyright 2015 by HAND-POL. All rights reserved.

Projekt i realizacja: Internet-media.pl